Ana sayfa

Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.

şirket Profili
Dongguan BroadTop Elektronik Technology Co, Ltd Dongguan Guangdong Çin, hangi rekabetçi bir fiyata yüksek kaliteli ürünler sunan RJ45 konektörler profesyonel ve lider üreticisi konumundadır.

Şirket, genç bir şirket olan 2012 yılında kuruldu. Ethernet ağ uygulamaları için konektörler tasarlamak, üretmek ve pazarlamaktayız, ana ürünler: Entegre (RJ45) Konnektör Modülü (ICM), manyetiksiz RJ45 Jack, USB ve SFP Kafes ve Konektörlü RJ45.

Atölyelerimiz 1.200 metrekareden fazla bir alanı işgal ediyor. 10 profesyonel montaj üretim hattımız ve yaklaşık 150 kalifiye çalışanımız var ve metal parçaların, plastik parçaların ve bileşenlerin çoğunu kendimiz tedarik etmek için punch atölyesi, enjeksiyon atölyesi ve otomatik plug-in atölyesi var.

Mükemmel bir Ar-Ge ekibimiz var, RJ45 Konektörler üzerinde bazı patentlerimiz var. PoE / PoE + fonksiyonu ve daha fazlası ile istiflenmiş 2 * N Manyetik RJ45 konektörünü başarılı bir şekilde geliştirdik.

Ürünlerimiz için CE & RoHS sertifikalarını aldık ve 2012 yılında ISO9001: 2008 standart sertifikasyonu için denetimden geçtik ve her yıl yenileme denetimini geçtik.

Kalite misyonumuz, belirlenen kalite standartlarını kullanarak ürün ve hizmetler sunmak ve müşteri beklentilerini karşılamak veya aşmaktır. Bu hedefi gerçekleştirmek için tasarım, üretim ve teslimatlarında optimum güvenilirlik ve performans seviyelerini barındıran bileşenler ve montajlar üretmeye çalışıyoruz.

Yaptığımız şey dünyayı ve geleceği birleştirmektir. Ağ ekipman üreticileri için çeşitli RJ45 Konektörler ve SFP Modülleriyle desteklenen bir platform oluşturuyoruz. Bu, ağ ekipmanlarınızı daha profesyonel ve rekabetçi hale getirecektir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2012 Ağustos, BroadTop Elektronik Teknolojisi kuruldu.

2012 Aralık ayında, ISO9001: 2008 standart sertifikasyonu için denetimi geçtik.

2013, pazarı keşfetmek ve daha iyi hizmet vermek için Isreal distribütörü ile işbirliğine başlıyoruz.

2015, Rusya ve Kore pazarında distribütörlerle işbirliğine başlıyoruz.

Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
Dongguan BroadTop Electronic Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

Markalar : B-TOP

No. Çalışanları : 300~500

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 60% - 70%